Chcąc łączyć wartość edukacyjną z dobrą zabawą, realizujemy zajęcia kreatywne dla dzieci w formie warsztatów na podstawie autorskich scenariuszy zabaw. Przykładowe zajęcia to: „Architekt”, „Lotnisko”, „Warsztaty multimedialne”, „Warsztaty muzyczne” lub dowolna tematyka, którą przygotowujemy na specjalne zamówienie klienta.

 

Scenariusze naszych warsztatów to przystępna i zrozumiała treść dostosowana do wieku oraz poziomu kształcenia dzieci.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów z wykształceniem pedagogicznym polegają na budowaniu z klocków Linden, a uczestnicy wynoszą z nich umiejętności takie jak: komunikowanie w grupie, współdziałanie w zespole, planowanie i logiczne myślenie. 

Warsztaty z dojazdem do klienta – organizujemy je w placówkach edukacyjnych (szkoła podstawowa, przedszkole, liceum) świetlicach, bibliotekach, salach zabaw, ośrodkach kultury oraz na zamówienie dowolnej firmy czy organizacji lub fundacji.

 

Klocki Linden były częścią wielu ciekawych inicjatyw, m.in.: warsztaty architektoniczne dla dzieci niewidomych lub słabowidzących, projekt “Łapacze Kultury”, gdzie dzieci budowały z klocków w oparciu o spektakl “Calineczka”, a także w warsztatach projektowych w ramach “Uniwersytetu Młodego Odkrywcy” realizowanych przez Politechnikę Śląską.

Zapytaj o warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach!

tel. 501 401 915,

tel. 882 174 441,

biuro@lindenwood.eu

Instruktor warsztatów: 509 197 267, d.gebala@lindenwood.eu

warsztaty dla dzieci dla szkół
warsztaty dla szkół podstawowych

Rekomendacje od naszych klientów