Chcąc łączyć wartość edukacyjną z dobrą zabawą, realizujemy zajęcia kreatywne dla dzieci w formie warsztatów na podstawie autorskich scenariuszy zabaw. Przykładowe zajęcia to: „Architekt”, „Lotnisko”, „Warsztaty multimedialne”, „Warsztaty muzyczne” lub dowolna tematyka, którą przygotowujemy na specjalne zamówienie klienta.

Scenariusze naszych warsztatów to przystępna i zrozumiała treść dostosowana do wieku oraz poziomu kształcenia dzieci. Zajęcia prowadzone
 przez doświadczonych instruktorów z wykształceniem pedagogicznym polegają na budowaniu z klocków Linden, a uczestnicy wynoszą
 z nich praktyczne umiejętności: komunikowanie w grupie, współdziałanie w zespole, planowanie i logiczne myślenie. 

Warsztaty z dojazdem do klienta – organizujemy je w placówkach edukacyjnych (szkoła podstawowa, przedszkole, liceum) świetlicach, bibliotekach, salach zabaw, ośrodkach kultury oraz na zamówienie dowolnej firmy czy organizacji lub fundacji.

Klocki Linden były częścią wielu ciekawych inicjatyw, m.in.: warsztaty architektoniczne dla dzieci niewidomych lub słabowidzących, projekt „Łapacze Kultury”, gdzie dzieci budowały z klocków w oparciu o spektakl „Calineczka”, a także w warsztatach projektowych w ramach „Uniwersytetu Młodego Odkrywcy” realizowanych przez Politechnikę Śląską.

Rekomendacje od naszych klientów

Zapytaj o warsztaty dla dzieci w szkołach i przedszkolach:

tel. 501 401 915tel. 882 174 441,

biuro@lindenwood.eu

Instruktor warsztatów:

 tel. 509 197 267
d.gebala@lindenwood.eu