Edukacyjne klocki drewniane dla przedszkoli i szkół

Nasze edukacyjne klocki drewniane są doskonałymi pomocami dydaktycznymi dla przedszkola, szkoły, świetlicy czy sali zabaw. Pomagają nauczycielom  i opiekunom realizować programy zajęć, a przy okazji pobudzają kreatywność i zachęcają dzieci do aktywności. Klocki drewniane edukacyjne dla dzieci Linden i ich zalety poznało już wielu nauczycieli. Szczególnie chętnie korzystają z nich pedagodzy w przedszkolach, ale doceniają je także osoby prowadzące zajęcia dla starszych dzieci. Pomagają one nie tylko pobudzać wyobraźnię i kreatywność, rozwijać małą motorykę, czy uczyć współpracy. Nauczyciele chętnie wykorzystują klocki edukacyjne dla dzieci Linden także na lekcjach matematyki, muzyki czy do kreatywnych warsztatów.

Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych

Nasze produkty są konstruowane w ten sposób, by mogły je wykorzystywać różnorodne placówki oświatowe. Stanowią niezwykle atrakcyjne pomoce dydaktyczne dla przedszkola, szkoły czy świetlicy.  
Placówki, które posiadają nasze drewniane klocki edukacyjne przystępują do naszego programu dydaktycznego. 

Placówki, które biorą udział w programie i wykorzystują na zajęciach klocki drewniane edukacyjne zyskują dostęp do materiałów dodatkowych: 

 • autorskich scenariuszy zabaw, 

    • inspiracji do budowania, 

    • instrukcji budowania krok po kroku,

    • łamigłówki do ułożenia. 


Ponadto otrzymują:

    • dedykowane oferty warsztatowe, 

    • informacje o akcjach rabatowych.


Szkoły, przedszkola i instytucje publiczne mają możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności
  7, 14 lub 21 dni wystawionych przez producenta zabawek edukacyjnych.

Jakie korzyści przynosi zabawa klockami edukacyjnymi dla dzieci?

Drewniane klocki edukacyjne dla dzieci to przede wszystkim doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni. Dzieci uwielbiają je za fantazyjne kształty i za to, że dają wiele możliwości podczas zabawy. Bardzo ważny jest również fakt, że wszechstronnie wspierają rozwój dziecka. Oprócz ogromnego wpływu na kształtowanie wyobraźni, zapewniają też wyciszenie oraz uczą wielu nowych umiejętności. Ponadto wspierają koordynację wzrokową i pozwalają ćwiczyć zdolności manualne.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: 

tel. 501 401 915, biuro@lindenwood.eu