fbpx
Przejdź do treści
5/5
Bruno to 7.5 latek zafascynowany klockami od niemal dwóch lat. To jego ulubiona zabawka, obecnie mamy ich już 2 tysiące. Bruno buduje według własnych projektów, inspiracja są zdjęcia z Internetu. Mimo ciekawych zainteresowań i talentu to bardzo nieśmiały chłopiec. Do wysyłania zdjęć muszę go namawiać. Gorąco polecamy klocki Linden!
Dorota Pacławska
Mama Bruna
5/5
Moje córki są w różnym wieku, młodsza ma 6 lat, a starsza 13 lat. Jestem mile zaskoczona tym, że potrafią wspólnie budować. Dla mnie to główna zaleta klocków Linden - integrują dzieci w różnym wieku. Są w użytku kilka razy w tygodniu! Warto w nie zainwestować.
Marta Trzeciak
Mama Nikoli i Julii
5/5
Klocki Linden bardzo pobudzają wyobraźnię. Ola jest nimi zafascynowana, a w jej głowie już rodzą się pomysły na nowe konstrukcje. To jedna z niewielu zabawek, które aż tak ją wciągnęły. Ja jako mama nie mogę być szczęśliwsza.
Anna Bubółka Curyło
Mama Oli
5/5
Klocki Linden to wartościowa zabawka, która łączy edukację z zabawą. Z radością patrzę jak moja Michalina doskonali zdolności manualne. Jej wyobraźnia jest niesamowita, więc za każdym razem zachwyca mnie nową konstrukcją!
Elżbieta Sawczuk
Mama Michaliny