fbpx
Przejdź do treści

Klocki drewniane handmade

Firma Lindenwood tworzy klocki drewniane  z naturalnych oraz przyjaznych dla środowiska surowców. Pragniemy uświadomić  wszystkich konsumentów o wartościach jakie dają klocki drewniane naturalne. Jest to nie tylko doskonałe narzędzie do intelektualnego i emocjonalnego rozwoju naszych dzieci, ale także inspiracja dla wielu dorosłych, aby poszerzać własne możliwości twórcze.

Nasza misja:

Wierzymy w to, że klocki drewniane konstrukcyjne pozwalają nam zadbać o przyszły rozwój dzieci.  Również wspieranie środowiska jest dla nas niezwykle ważną kwestią, dlatego  wszystko co robimy w naszej firmie, budujemy na postawie idei ekologicznej oraz zero waste. Pokazujemy nowy sposób na połączenie zabawy z edukacją, inspirując do odważnych zmian w naszych nawykach konsumpcyjnych, wspierając was naszą wiedzą jak i sprawdzonymi narzędziami.

 

Klocki drewniane nie są chwilowym trendem, a myśleniem w sposób świadomy, ekologiczny oraz z potrzebą dbania o nasze bezpieczeństw

Nasze wartości:

   NATURALNOŚĆ Klocki drewniane oznaczają ograniczanie sztucznych materiałów w naszym życiu. Dbamy o to, aby nasze produkty były staranne i bezpieczne dla dzieci.

 

   GWARANCJA JAKOŚCI Klocki drewniane Linden wykonane są z drewna lipowego, nie tylko ze względu na jego lekką i delikatną strukturę, ale także z uwagi na jego właściwości lecznicze. Drewno lipowe jest stosowane w dendroterapii, ponieważ kojąco działa na nasz organizm.

   EKOLOGIA Ważne jest dla nas pozyskiwanie materiałów w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Klocki drewniane Linden są produkowane bez  chemicznych dodatków ani środków konserwujących.

   BEZPIECZEŃSTWO Jako jedyne klocki drewniane w Polsce posiadamy certyfikat Instytutu Matki i Dziecka

   ŚRODOWISKO Nasze materiały posiadają certyfikat FSC, dzięki czemu wiemy, że nie zostały wyprodukowane kosztem lasu, zwierząt, roślin ani ludzi.

Produkty:

Klocki drewniane Linden stale wzbogacamy o materiały dodatkowe, które urozmaicają zabawę dzieciom w różnym wieku.  Zestawy klocków zawierają bawełniane torby oraz worki żeglarskie w formie plecaków, które pozwalają na wygodne przechowywanie zabawek. Dla większych pakietów przeznaczone
 są stylowe skrzynie z litego drewna, które elegancko wpasowują się do każdego mieszkania.  

Zabawa nigdy nie była przyjemniejsza – klocki Linden to wyższy poziom wyobraźni

Dla kogo są Linden?

 

v Dzieci w każdym wieku.

v ych, którzy pragną rozwijać swoją kreatywność.v Rodziców, szukających nowych sposobów na

spędzanie czasu z dziećmi.

v Znajomych na wspólne spotkania.

v Przedsiębiorstw, aby stworzyć zgrany zespół w
ramach teambuildingu.

 

LINDENWOOD TO KLOCKI NIE TYLKO DLA DZIECI!