Strona główna » O nas

O nas

O nas:

Firma Lindenwood to polski producent wyjątkowych klocków drewnianych, stworzonych z naturalnych, bezpiecznych oraz przyjaznych dla środowiska surowców. Jesteśmy grupą osób, którzy pragną uświadomić wszystkich konsumentów o wartościach jakie dają nasze klasyczne, lipowe deski. Jest to nie tylko doskonałe narzędzie do intelektualnego i emocjonalnego rozwoju naszych dzieci, ale także inspiracja dla wielu dorosłych, aby poszerzać własne możliwości twórcze oraz kreatywne.

Nasza misja:

Wierzymy w to, że dzięki naturalnym zabawkom inwestujemy w  przyszły rozwój dzieci oraz pomagamy konsumentom w świadomych zakupach. Liczy się dla nas wspieranie środowiska, w którym żyjemy, dlatego wszystko co robimy w naszej firmie, budujemy na postawie ekologicznej oraz zero waste. Pokazujemy nowy sposób na połączenie zabawy z edukacją, inspirując do odważnych zmian w naszych nawykach konsumpcyjnych, wspierając was naszą wiedzą jak i sprawdzonymi narzędziami.

 

Naturalne zabawki nie są chwilowym trendem, a podejściem myślenia w sposób świadomy, ekologiczny oraz z potrzebą dbania o nasze  bezpieczeństwo.

Nasze wartości:

   NATURALNOŚĆ Jako producent klocków drewnianych bardzo ważne jest dla nas ograniczanie sztucznych materiałów w naszym życiu. Dbamy o to, aby nasze produkty wykonane były z największą starannością, tak by były miłe w dotyku oraz bezpieczne dla dzieci.

   GWARANCJA JAKOŚCI Do produkcji naszych klocków wybraliśmy drewno lipowe, nie tylko ze względu na jego lekką i delikatną strukturę, ale także z uwagi na jego właściwości lecznicze. Drewno lipowe jest stosowane w dendroterapii, emitując subtelną energią, dzięki czemu działa kojąco na nasz organizm.

   EKOLOGIA Ważne jest dla nas również pozyskiwanie materiałów w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, dlatego do naszych klocków nie używamy żadnych chemicznych dodatków ani środków konserwujących.

   BEZPIECZEŃSTWO Jako jedyne klocki drewniane w Polsce posiadamy certyfikat Instytutu Matki i Dziecka

   ŚRODOWISKO Nasze materiały posiadają certyfikat FSC, dzięki czemu wiemy, że nie zostały wyprodukowane kosztem lasu, zwierząt, roślin ani ludzi.

Produkty:

Nasze zestawy oprócz klocków drewnianych staramy się wzbogacać o dodatkowe wartości. Każdy zestaw zawiera bawełniane torby w formie plecaków, które pozwalają na długotrwałe przechowywanie zabawek. Dla większych pakietów przeznaczone są stylowe skrzynie z litego drewna, które elegancko wpasowują się do każdego mieszkania. Dodatkowo staramy się cały czas poszerzać naszą platformę o coraz to nowsze materiały edukacyjne, dzięki którym każdy będzie mógł zbudować nawet nasze najtrudniejsze budowle. Oprócz klocków z drewna oferujemy także scenariusze zabaw dla przedszkolaków i uczniów podstawówek.

Zabawa nigdy nie była przyjemniejsza – Linden to wyższy poziom wyobraźni!

Dla kogo?

 

v Dzieci w każdym wieku.

v Dorosłych, którzy pragną rozwijać swoją kreatywność.

v Rodziców, szukających nowych sposobów na spędzanie czasu z dziećmi.

v Znajomych na wspólne spotkania.

v Przedsiębiorstw, aby stworzyć zgrany zespół w ramach teambuildingu.

 

LINDENWOOD TO KLOCKI NIE TYLKO DLA DZIECI!