Szkoła w Mieście - projekt ogólnopolski

Warsztaty w ramach projektu "Szkoła w mieście"

Jesteśmy uczestnikiem wrocławskiego projektu „Szkoła w mieście” w ramach którego organizujemy warsztaty polegające na budowaniu z drewnianych klocków konstrukcyjnych Linden.

Przewodnią myślą warsztatów jest wartość edukacyjna. Program zajęć został przygotowany przez wykwalifikowanych pedagogów w oparciu o podstawę programową, a także z myślą o indywidualnych kompetencjach dziecka na każdym etapie rozwoju.

Warsztaty z drewnianymi klockami w ramach projektu “Szkoła w Mieście”

Edukacyjne klocki Linden są uniwersalnym narzędziem do prowadzenia tematycznych zajęć. W trakcie warsztatów korzystamy z naszych autorskich scenariuszy np. „Architekt”, „Warsztaty multimedialne”, „Twierdza”, „Warsztaty muzyczne”, lub tworzymy personalizowane scenariusze dostosowane do zagadnień, które obecnie prowadzone są w klasie.

Jak budować relacje pomiędzy dziećmi? Czego unikać w komunikacji? W jaki sposób nawiązać porozumienie, kiedy pojawi się spór? Jak rozmawiać w emocjach? A także – sposoby na sprawnie rozdzielenie zadań podczas pracy w grupie. To jedne z wielu wątków, które rozwiązują warsztaty z kreatywnymi klockami Linden. Zajęcia umożliwiają nauczycielom wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych, dzięki czemu będą oni sprawniej budować relacje z uczniami w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie.

Warsztaty z dojazdem do klienta – organizujemy je w placówkach edukacyjnych (szkoła, przedszkole, liceum).

 

 

Kontakt zapytaj o warsztaty w ramach projektu “Szkoła w Mieście”:

 

tel. 501 401 915, biuro@lindenwood.eu

Koordynator projektu „Szkoła w mieście”: 509 197 267, d.gebala@lindenwood.eu